http://www.anadoludagcilik.org.tr/gps/gps.jpg

 

Kulübümüz web sitesinde ve Facebook sayfasında yayınlanan rota GPS bilgileri ; Dagcilik ve doga yürüyüşleri konusunda zorunlu ve yeterli bilgiye sahip olanların yararlanmaları amaciyla ozellikle bilgiyi yaygınlaştırmak ve paylaşmak icin duyurulmaktadir.Kulübümüz bunu yaparken toplumsal bir sorumluluğu yerine getirdiğini dusunmektedir. Bilgi paylasinca değerli olmaktadır.

Ancak , doga aktiviteleri, kendi doğası gereği icinde kaza,yaralanma , çeşitli riskleri barindirmaktadir. Bu amaçla katılımcıların daha önce gerekli temel egitimleri almış olmaları kesin şarttır. Zaman icersinde doğada meydana gelecek degisiklikler ,uygulama sirasindaki hava kosullari ve etkileri nedeni ile verilen bilgilerin kesin olduğu garanti edilemez.

Katılımcıların kişisel güvenlikleri icin sadece bu bilgiye bağlı kalmamaları esastır. Kulübümüz bu konuda bir sorumluluğu kabul etmez.

Burada verilen bilgileri kullanmanız ; yukarda yapilan uyarilari baslangicta kabul ettiginizi , doğada oluşacak her türlü riski kabul ettiginizi ve katilimcilarin kendi güvenliklerinden kendilerinin sorumlu olduklarini onayladığını gösterir. Bilgilerin uygulanması sonucu oluşacak kaza,yaralanma ve oluşacak diğer risklerden ve etkilerinden kulübümüz ve yonetimi sorumlu değildir.

Anadolu Dagcilik ve Doga Sporlari Kulubü Yönetimi


Gps Babel programı ile http://www.gpsbabel.org/download.html Gramin dosyalarınızı Google Earth dosya formatına çevirebilirsiniz.

 

Aytepe - Karahasan Garmin (gdb) indir
Cigdem - Dokurcun Garmin (gdb) indir
Kilickaya - Belpinar Garmin (gdb) indir
Kuzuyayla - Kartepe Garmin (gdb) indir
Sermayecik - Keramet Garmin (gdb) indir
Soğucak Yaylası Garmin (gdb) indir
Abant Garmin (gdb) indir
Aytepe - Veysel Dayı - Menekşe Yaylası Garmin (gdb) indir
Ballıkayalar Garmin (gdb) indir
Keremali - Akyazı Garmin (gdb) indir
Kılıçkaya - Doğancıl Garmin (gdb) indir
Kırıntı - Karahasan Garmin (gdb) indir
Menekşe Yaylası Garmin (gdb) indir